Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Elīnas profils ir tāds iedomas VS reality. 🙈😂
Storijos Nauris grumpy un reelā trakais love storijs mežā. 😂
28.01.2021 14:59 |
 
Reitings 10
Reģ: 08.01.2021
Ieejiet "Rakši instargarm profilā, kur var redzēt, ka tur atrodas speciālas barošanas vietas un kamieļus DRĪKST barot tikai ar uz vietas iegādātu barību, bet NEDRĪKST ar sevis līdzi paņemto. Pati dzīvoju netālu no Rakšiem un bieži tur esmu bijusi un zinu, ka tur nopirkto bārību darīkst dot kamieļiem.
28.01.2021 15:01 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Kāda starpība. :D visi tādi eksperti gan par kamieļiem, gan mašīnām :D
Bet nu elīnas profils man ir kā izklaide. Tiešām tur ir īsts instagram VS reality :D
28.01.2021 15:04 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Vai Luīze arī ir pametusi BE?
28.01.2021 15:15 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
C00L Dzipsy @ 28.01.2021 15:15
Vai Luīze arī ir pametusi BE?

Pamanīju, ka Luīze sākusi fotografēties priekā Bloom Concept. Vēl nesen tak bija BE meitene.
28.01.2021 15:17 |
 
Reitings 755
Reģ: 14.05.2019
Adelee @ 28.01.2021 14:11
Man draudzene atsūtija šodien linku no šejienes kur vēl kāda meitene saka, ka tos kamieļus tomēr nedrīkst barot. Jo Elīnas storijā ir mans komentārs un par ko es ar ļoti aizsvīlos vakar. Likās normāla meitene, ne viņai pārmetu, ne smējos. Tikai izteicu varbūtību un savu viedokli, bet viņa man tik - “ Vai esi pārliecināta par ko apgalvo?” . Es pati nāku no Cēsīm un tā paša Amatciema, katru gadu esmu bijusi vismaz 2vas reizes “Rakšos” un es 100% zinu, ka kamieļus NEVAR BAROT! Es viņai pateicu - “Nu es, kad pagājušo vasaru biju, tad teica, ka nevar viņus barot. Ir izjādes ar viņiem tur, tad ar dzirdējām un uzzinājām par to kas un kapēc, arī pie kases ir info par to.” (saīsināju to tekstu, galvenais doma) un uz ko viņa man atbildēja - “Es nebarotu ja nedrikstetu. Kur nu vel ieliktu postu par to un video. Mums neļāva tikai ēzeļus. ?” Es uzrakstīju -“ Nu tad varbūt ir mainījies viss. Sorry, ja kā aizskāru (tas nebija manā prātā) lai Jums jauks vakars! “ . Es neko viņai negribēju sliktu pateikt, vienkārši izteicu domas un tad sekoja storijs ar manu teikumu, man tas tā uzvilka, ka pati sāku meklēt info vai tiešām esmu muļķe, izrādās cita te zoss.

es vēl smējos par to otra komentāra atbildi - ka filmēts ar priekšējo kameru.
to video filmēja trešā persona. Kāda velna pēc, lai kāds no malas kaut ko filmētu ar priekšējo kameru? nu vispār neloģiski. 😁😁 neviens citas personas NEKAD nefilmē ar priekšējo kameru 😁
28.01.2021 15:38 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
mangos @ 28.01.2021 15:38

es vēl smējos par to otra komentāra atbildi - ka filmēts ar priekšējo kameru.
to video filmēja trešā persona. Kāda velna pēc, lai kāds no malas kaut ko filmētu ar priekšējo kameru? nu vispār neloģiski. ?? neviens citas personas NEKAD nefilmē ar priekšējo kameru ?

Runa ir nevis par video kurā viņu sakoda bet par storiju kurā vina rāda roku. Viss pareizi.
28.01.2021 15:42 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
C00L Dzipsy @ 28.01.2021 15:17

Pamanīju, ka Luīze sākusi fotografēties priekā Bloom Concept. Vēl nesen tak bija BE meitene.

Ja es ko nejaucu tad vēl vakar vai aizvakar bija storiji ar viņu. Pašai Luīzei arī bija vakar laikam no Butterfly storijs. Bet nu, vai tad Elīna var kādam aizliegt draudzēties? Pirms laiciņa vinas arī kopā uz Ogri brauca ziemas priekus baudīt.
Mani visu laiku ļoti interesē kapēc BE? Ko tieši tu saīsini?
28.01.2021 16:02 |
 
Reitings 10
Reģ: 08.01.2021
Ieejiet Rakšu profilā instargarmā un tad var redzēt kā tiek baroti kamieļi. Neviens viņai neļautu barot kamieļus, ja tas nebūtu atļauts. Beidziet kaut ko nepātraukti fantazēt
28.01.2021 16:07 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Tieši tā
Kamielim vienkārši patika Elīnas spalvainā jaciņa
A beigās tas izvēršas 10.lpp garā sacerējumā
28.01.2021 16:10 |
 
Reitings 77
Reģ: 19.01.2021
Nu jau tas komentārs par trešo filmētāju pie Elīnas video pazudis, tur bija vismaz 40 like 😄
28.01.2021 16:13 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
core @ 28.01.2021 13:28
Nu 2 vienā. Uzņēmumam tāda reklāma.mazās jau skrien. Un viņai pašai tik ļoti svarīgās bildes, ko likt insta, brīnums vēl, ka lupatas nav līdzi fotosesijai.
Kāds vēl randiņš, Nauris jau prātā domā, kā kratīsies atpakaļ pa to ceļu :D
es domāju, ka visas tās jaunās “mazās” meitenes skatoties viņas storijus , tic un sapņo par tādām attiecībām , jo viņa to tik skaisti izkrāso , ka meitenītes domā, ka tādam jābūt attiecībām , kaut vai realitāte ir pavisam savādāka 🙂 un netikai viņa to dari ir tak pilns ar bildēm ķjip #couplegoals ar skaistām bildītēm , skaistà vietā, smuki ēd brokastiņas utt.
28.01.2021 16:19 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
C00L Dzipsy @ 28.01.2021 15:17

Pamanīju, ka Luīze sākusi fotografēties priekā Bloom Concept. Vēl nesen tak bija BE meitene.
nezinu vai pirmstam viņa sekoja Elīnai ar Nauri , taču tagad neseko , bet tie abi seko viņai 😄 interesanti
28.01.2021 16:25 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
blacke @ 28.01.2021 16:02

Ja es ko nejaucu tad vēl vakar vai aizvakar bija storiji ar viņu. Pašai Luīzei arī bija vakar laikam no Butterfly storijs. Bet nu, vai tad Elīna var kādam aizliegt draudzēties? Pirms laiciņa vinas arī kopā uz Ogri brauca ziemas priekus baudīt.
Mani visu laiku ļoti interesē kapēc BE? Ko tieši tu saīsini?

Pardon! Drukas kļūda.. BF! 🙃
28.01.2021 16:36 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tas vīriešu besis ir tik acīmredzams daudziem instapāriem. Man bija pārsteigums, ka kādam bija pārsteigums par Indras Salcēvičas šķiršanos. Tur tam Kasparam konstanti bija acīmredzami vienaldzīga, fake, nokaitināta sejas izteiksme, tāpat kā Didrihsones Naurim un Dzenītes vīram. Tajā pat laikā, lai kāda diena/nediena būtu, Santas Nīmanes vīram sejā vienmēr var redzēt to siltumu pret sievu, arī Mārtiņam Mičulim tāpat, manuprāt. Tā kā tās atrunas un iedomas, ka šie nīgri, jo daudz jāfočējas, ir mulķības. Vai nu ir vai nav. Un tas jau ne tikai uz influenceriem, bet jebkuru pāri attiecas.
28.01.2021 16:37 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Atkal komentāri tiek dzēsti. Kā abi tas tracina.
28.01.2021 16:39 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
so.so @ 28.01.2021 16:37
Tas vīriešu besis ir tik acīmredzams daudziem instapāriem. Man bija pārsteigums, ka kādam bija pārsteigums par Indras Salcēvičas šķiršanos. Tur tam Kasparam konstanti bija acīmredzami vienaldzīga, fake, nokaitināta sejas izteiksme, tāpat kā Didrihsones Naurim un Dzenītes vīram. Tajā pat laikā, lai kāda diena/nediena būtu, Santas Nīmanes vīram sejā vienmēr var redzēt to siltumu pret sievu, arī Mārtiņam Mičulim tāpat, manuprāt. Tā kā tās atrunas un iedomas, ka šie nīgri, jo daudz jāfočējas, ir mulķības. Vai nu ir vai nav. Un tas jau ne tikai uz influenceriem, bet jebkuru pāri attiecas.

Man gan liekas, ka Nīmanim vienkārši tāda mīlīga seja, tāpēc vienmēr tas siltums 😀
28.01.2021 17:02 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
blacke @ 28.01.2021 13:41

Tev priekšā ir links ar noteikumiem, bet Tu strīdies,ka pirms gada varēji kamieļus barot. Atveram un izlasam, pirms kliedzam.

Mums par to neteica pilnīgi neko, īpaši prātā neienāca iepazīties ar garo noteikumu listi, kas pieejama kaut kur, ja dotu kopā ar biļetēm noteikumus, protams, ka izlasītu,bet tāda ekstra nepastāvēja.
Skaidri un gaiši pateica- nebarot veco kamieli un ēzelīti. Viss. Daudzi cilvēki arī gāja un baroja, nevajag, tagad mab kaut ko lepēt virsū.
Ne mana problēma, ka darbinieki nevar izskaidrot. 🙃
28.01.2021 17:26 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
DaicyDaicy @ 28.01.2021 16:13
Nu jau tas komentārs par trešo filmētāju pie Elīnas video pazudis, tur bija vismaz 40 like ?
jap
28.01.2021 17:28 |
 
Reitings 84
Reģ: 14.09.2019
Miaa @ 25.01.2021 23:47

Pajautāju. Pretī saņēmu atbildi, ka viņam vienalga, ko citi valkā, ja vien pašiem patīk. Atbilde "Fuj, nē, neesmu pediņš!" lieliski parāda Tava drauga intelekta līmeni. Ja mans draugs atbildētu tādā stilā un izmantojot tādus vārdus kā "pediņš", man būtu kauns to vispār kādam teikt, kur nu vēl forumā rakstīt un par to smieties kā par baigo asprātību.
Šajā uggu diskusijā pilnībā piekrītu C00L Dzipsy/Dzervenes viedoklim. Neviens nesaka, ka visiem tagad jāpatīk kā izskatās uggi vīriešiem, runa iet pavisam par ko citu. Respektīvi, par to, ka saukāt tos vīriešus, kuri valkā apavus, kuri te vairākumam nepatīk, par pediņiem, ir nožēlojami, aprobežoti un bērnišķīgi. Man personīgi ļoti nepatīk latviešu vīriešu stils, jo uzskatu, ka latvieši (un ne tikai vīrieši) ģērbjas ļoti neoriģināli, mīl tumšas krāsas, visi izskatās vienādi, jo baidās no dažādības, baidās atšķirties, baidās izlekt no pūļa, taču tikai tāpēc, ka tādas ir manas domas, es šos vīriešus (un cilvēkus kopumā) nesaukšu par pediņiem vai idiotiem. Lūk, tā arī ir atšķirība starp cilvēku, kuram ir atvērts prāts un kurš spēj pieņemt to, ka cilvēki ir dažādi un tikpat dažāds ir to ģērbšanās stils, un starp cilvēku ar šauru domāšanu kā lielai daļai šeit esošo, kas visus, kuri ģērbjas ne tā, kā patīk viņām (nu, melnās, klasiskās kurpēs, piemēram), izsmej un apsaukā rupjos vārdos.
Un šī nav pirmā reize, kad te tiek kārtīgi izsmiets ne tikai Elīnas, bet arī Naura stils. Da kakaja razņica kā viņš ģērbjas? Jums gabals no tā nokrīt, vai kā? Es, goda vārds, nesaprotu šo ņirgāšanos par citu cilvēku stilu vai apģērbu. Kā kaut kādā pamatskolā.

mans draugs arī kategoriski nenesatu tādus, bet kā cilvēks ir tolerants un nelīdīs citu gaumes pasaulē un neies kādu par to izsmiet.
Miaa @ 25.01.2021 23:47

Pajautāju. Pretī saņēmu atbildi, ka viņam vienalga, ko citi valkā, ja vien pašiem patīk. Atbilde "Fuj, nē, neesmu pediņš!" lieliski parāda Tava drauga intelekta līmeni. Ja mans draugs atbildētu tādā stilā un izmantojot tādus vārdus kā "pediņš", man būtu kauns to vispār kādam teikt, kur nu vēl forumā rakstīt un par to smieties kā par baigo asprātību.
Šajā uggu diskusijā pilnībā piekrītu C00L Dzipsy/Dzervenes viedoklim. Neviens nesaka, ka visiem tagad jāpatīk kā izskatās uggi vīriešiem, runa iet pavisam par ko citu. Respektīvi, par to, ka saukāt tos vīriešus, kuri valkā apavus, kuri te vairākumam nepatīk, par pediņiem, ir nožēlojami, aprobežoti un bērnišķīgi. Man personīgi ļoti nepatīk latviešu vīriešu stils, jo uzskatu, ka latvieši (un ne tikai vīrieši) ģērbjas ļoti neoriģināli, mīl tumšas krāsas, visi izskatās vienādi, jo baidās no dažādības, baidās atšķirties, baidās izlekt no pūļa, taču tikai tāpēc, ka tādas ir manas domas, es šos vīriešus (un cilvēkus kopumā) nesaukšu par pediņiem vai idiotiem. Lūk, tā arī ir atšķirība starp cilvēku, kuram ir atvērts prāts un kurš spēj pieņemt to, ka cilvēki ir dažādi un tikpat dažāds ir to ģērbšanās stils, un starp cilvēku ar šauru domāšanu kā lielai daļai šeit esošo, kas visus, kuri ģērbjas ne tā, kā patīk viņām (nu, melnās, klasiskās kurpēs, piemēram), izsmej un apsaukā rupjos vārdos.
Un šī nav pirmā reize, kad te tiek kārtīgi izsmiets ne tikai Elīnas, bet arī Naura stils. Da kakaja razņica kā viņš ģērbjas? Jums gabals no tā nokrīt, vai kā? Es, goda vārds, nesaprotu šo ņirgāšanos par citu cilvēku stilu vai apģērbu. Kā kaut kādā pamatskolā.

👌
28.01.2021 17:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits