Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Miaa @ 25.01.2021 23:47

Pajautāju. Pretī saņēmu atbildi, ka viņam vienalga, ko citi valkā, ja vien pašiem patīk. Atbilde "Fuj, nē, neesmu pediņš!" lieliski parāda Tava drauga intelekta līmeni. Ja mans draugs atbildētu tādā stilā un izmantojot tādus vārdus kā "pediņš", man būtu kauns to vispār kādam teikt, kur nu vēl forumā rakstīt un par to smieties kā par baigo asprātību.
Šajā uggu diskusijā pilnībā piekrītu C00L Dzipsy/Dzervenes viedoklim. Neviens nesaka, ka visiem tagad jāpatīk kā izskatās uggi vīriešiem, runa iet pavisam par ko citu. Respektīvi, par to, ka saukāt tos vīriešus, kuri valkā apavus, kuri te vairākumam nepatīk, par pediņiem, ir nožēlojami, aprobežoti un bērnišķīgi. Man personīgi ļoti nepatīk latviešu vīriešu stils, jo uzskatu, ka latvieši (un ne tikai vīrieši) ģērbjas ļoti neoriģināli, mīl tumšas krāsas, visi izskatās vienādi, jo baidās no dažādības, baidās atšķirties, baidās izlekt no pūļa, taču tikai tāpēc, ka tādas ir manas domas, es šos vīriešus (un cilvēkus kopumā) nesaukšu par pediņiem vai idiotiem. Lūk, tā arī ir atšķirība starp cilvēku, kuram ir atvērts prāts un kurš spēj pieņemt to, ka cilvēki ir dažādi un tikpat dažāds ir to ģērbšanās stils, un starp cilvēku ar šauru domāšanu kā lielai daļai šeit esošo, kas visus, kuri ģērbjas ne tā, kā patīk viņām (nu, melnās, klasiskās kurpēs, piemēram), izsmej un apsaukā rupjos vārdos.
Un šī nav pirmā reize, kad te tiek kārtīgi izsmiets ne tikai Elīnas, bet arī Naura stils. Da kakaja razņica kā viņš ģērbjas? Jums gabals no tā nokrīt, vai kā? Es, goda vārds, nesaprotu šo ņirgāšanos par citu cilvēku stilu vai apģērbu. Kā kaut kādā pamatskolā.

Un jā, atbilde - es neesmu pediņš. Brr. Es nevarētu iedomāties, ka man kāds partneris (pieaudzis vīrietis) šādi atbildētu.
26.01.2021 00:17 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
C00L Dzipsy @ 25.01.2021 23:36
Tagad visas izteiks minējumus un gudri nodirsīs Elīnu par jauno raidījumu kur viņa piedalīsies.
Tad visas aktīvi skatīsies raidījumu un prasīs viena otrai: “Eu, kura redzēja raidījumu ar Elīnu? Kur var noskatīties online?”
Un tad visas nāks forumā un rakstīs: “Redzējāt kā Elīnai pupi izsprāga no dekoltē? Redzējāt kāda viņai mazs dzīvoklis? Atkal viņa savus griķus ēd?”
?????

10/10😁
26.01.2021 00:18 |
 
Reitings 78
Reģ: 05.12.2020
Miaa @ 25.01.2021 23:47

Pajautāju. Pretī saņēmu atbildi, ka viņam vienalga, ko citi valkā, ja vien pašiem patīk. Atbilde "Fuj, nē, neesmu pediņš!" lieliski parāda Tava drauga intelekta līmeni. Ja mans draugs atbildētu tādā stilā un izmantojot tādus vārdus kā "pediņš", man būtu kauns to vispār kādam teikt, kur nu vēl forumā rakstīt un par to smieties kā par baigo asprātību.
Šajā uggu diskusijā pilnībā piekrītu C00L Dzipsy/Dzervenes viedoklim. Neviens nesaka, ka visiem tagad jāpatīk kā izskatās uggi vīriešiem, runa iet pavisam par ko citu. Respektīvi, par to, ka saukāt tos vīriešus, kuri valkā apavus, kuri te vairākumam nepatīk, par pediņiem, ir nožēlojami, aprobežoti un bērnišķīgi. Man personīgi ļoti nepatīk latviešu vīriešu stils, jo uzskatu, ka latvieši (un ne tikai vīrieši) ģērbjas ļoti neoriģināli, mīl tumšas krāsas, visi izskatās vienādi, jo baidās no dažādības, baidās atšķirties, baidās izlekt no pūļa, taču tikai tāpēc, ka tādas ir manas domas, es šos vīriešus (un cilvēkus kopumā) nesaukšu par pediņiem vai idiotiem. Lūk, tā arī ir atšķirība starp cilvēku, kuram ir atvērts prāts un kurš spēj pieņemt to, ka cilvēki ir dažādi un tikpat dažāds ir to ģērbšanās stils, un starp cilvēku ar šauru domāšanu kā lielai daļai šeit esošo, kas visus, kuri ģērbjas ne tā, kā patīk viņām (nu, melnās, klasiskās kurpēs, piemēram), izsmej un apsaukā rupjos vārdos.
Un šī nav pirmā reize, kad te tiek kārtīgi izsmiets ne tikai Elīnas, bet arī Naura stils. Da kakaja razņica kā viņš ģērbjas? Jums gabals no tā nokrīt, vai kā? Es, goda vārds, nesaprotu šo ņirgāšanos par citu cilvēku stilu vai apģērbu. Kā kaut kādā pamatskolā.

Nu nopietni???🤣🤣🤣🤣🤣
Pati gribētu, lai tavs vīrietis velk ādas imit. bikses ar sieviešu uggiem???
Vot tur ir tava raznjica starp vīrieti, kas neģērbjas kā sieviete, bet gan kā VĪRIETIS, atškirībā no Dīdriķa Naura.
Bt anyway, drošvien esi no mazājām Elinčika fanītēm, kas neatšķir vīrieti no NEvīrieša. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💁‍♀️
26.01.2021 01:16 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Amberlight @ 26.01.2021 01:16

Nu nopietni????????
Pati gribētu, lai tavs vīrietis velk ādas imit. bikses ar sieviešu uggiem???
Vot tur ir tava raznjica starp vīrieti, kas neģērbjas kā sieviete, bet gan kā VĪRIETIS, atškirībā no Dīdriķa Naura.
Bt anyway, drošvien esi no mazājām Elinčika fanītēm, kas neatšķir vīrieti no NEvīrieša. ?????????????‍♀️

Par manu vīrieti runājot, viņš gan rozā krāsas drēbes velk, gan abi kopā nagus lakojam, gan viens otram grebenes taisām. Man tiešām ir dziļi vienalga, ko viņš velk mugurā, jo man ir pietiekami atvērta domāšana, lai saprastu, ka apģērbs un vīrieša ģērbšanās stils nenosaka to, cik prātā nobriedis vai vīrišķīgs viņš ir. Vīrišķība slēpjas nedaudz dziļāk un tai nav nekāda sakara ar vīrieša ārējo izskatu.
Un nāksies tevi apbēdināt. Neesmu ne Elīnas fane, ne arī maza meitene. Kas es esmu? Cilvēks, kuram riebjas šauri domājoši cilvēki, kuri neredz ārpus savas mazās, stereotipu pilnās pasaulītes un kuriem viss, kas kaut mazliet atšķiras no viņu iedomātās normas, skaitās drausmīgs, briesmīgs un šausmināšanās vērts. Kā arī esmu cilvēks, kuram riebjas cilvēki, kuri apņirdz citu cilvēku ārējo izskatu un ģērbšanās stilu.
Un tagad, mīļais bērns, pārlasi vēlreiz sevis uzrakstīto tekstu, neskaitāmos ņirdzošos smailijus ieskatot, un kārtīgi padomā vai mūsu dialogā tā, kura ir "Elinčika mazā fanīte", tiešām esmu es. :) Lai visiem jauks vakars! :)
26.01.2021 01:49 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Zinu, ka ir vēl kkāda FB grupa facebooka, ko nevaru atrast, bet saprotu, ka šeit vēl ir ziediņi un pati mērce ir tur. Čūsku midzenis

Varbūt kāda cita zin, KAS ir tā mistiskā čūsku midzeņa FB grupa? gribētu ielūkot.... maz kas, ja nu mani tur jau apspriež :D
26.01.2021 01:51 |
 
Reitings 78
Reģ: 05.12.2020
Miaa @ 26.01.2021 01:49

Par manu vīrieti runājot, viņš gan rozā krāsas drēbes velk, gan abi kopā nagus lakojam, gan viens otram grebenes taisām. Man tiešām ir dziļi vienalga, ko viņš velk mugurā, jo man ir pietiekami atvērta domāšana, lai saprastu, ka apģērbs un vīrieša ģērbšanās stils nenosaka to, cik prātā nobriedis vai vīrišķīgs viņš ir. Vīrišķība slēpjas nedaudz dziļāk un tai nav nekāda sakara ar vīrieša ārējo izskatu.
Un nāksies tevi apbēdināt. Neesmu ne Elīnas fane, ne arī maza meitene. Kas es esmu? Cilvēks, kuram riebjas šauri domājoši cilvēki, kuri neredz ārpus savas mazās, stereotipu pilnās pasaulītes un kuriem viss, kas kaut mazliet atšķiras no viņu iedomātās normas, skaitās drausmīgs, briesmīgs un šausmināšanās vērts. Kā arī esmu cilvēks, kuram riebjas cilvēki, kuri apņirdz citu cilvēku ārējo izskatu un ģērbšanās stilu.
Un tagad, mīļais bērns, pārlasi vēlreiz sevis uzrakstīto tekstu, neskaitāmos ņirdzošos smailijus ieskatot, un kārtīgi padomā vai mūsu dialogā tā, kura ir "Elinčika mazā fanīte", tiešām esmu es. :) Lai visiem jauks vakars! :)

Lakojat nagus kopā🤣🤣🤣 wtf🤣🤣🤣🤣
Mīļā sirds- Sen vairs nēesmu mazs bērns.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Un tālāk tavu murgu nemaz nelasīju..
Laikam iebāzu skabragu tavā acī🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
26.01.2021 01:56 |
 
Reitings 78
Reģ: 05.12.2020
Amberlight @ 26.01.2021 01:56

Lakojat nagus kopā??? wtf????
Mīļā sirds- Sen vairs nēesmu mazs bērns.?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️
Un tālāk tavu murgu nemaz nelasīju..
Laikam iebāzu skabragu tavā acī????????

*Skabargu.
26.01.2021 01:57 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Amberlight @ 26.01.2021 01:56

Lakojat nagus kopā??? wtf????
Mīļā sirds- Sen vairs nēesmu mazs bērns.?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️
Un tālāk tavu murgu nemaz nelasīju..
Laikam iebāzu skabragu tavā acī????????

Man tev tikai viens ieteikums - izaudz! Tad varbūt gan domāšana attīstīsies, gan saprāts parādīsies, gan rakstīt iemācīsies. Tas arī viss no manas puses, ņemot vērā to, ka, kā redzams, ar cilvēku, kurš vēl ir bērna prātā, diskutēt par nopietnām tēmām nav iespējams.
26.01.2021 02:35 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Meitenes, nevajag rakstīt tādus garos tekstus vērstus personām kurām ir sava nostāja. Vienalga kas tiks sacīts, to nemainīs.
Jau sen zināms, šeit tā ir problēma, diemžēl. Man prieks, ka atrodas pāris lietotājas kuras vēl pieņem cilvekus tadi kādi viņi ir , nevis uzspiež “mūsdienu sabiedrības” viedokli.
26.01.2021 07:54 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Jā, ja gribas rakstit garos palagus, rakstiet savus blogus, šeit tā pat reti kāda izlasīs. It īpaši ne par Elīnu. Un ja arī izlasīs, tad jēga nekāda :D
26.01.2021 08:25 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Seina @ 26.01.2021 01:51

Varbūt kāda cita zin, KAS ir tā mistiskā čūsku midzeņa FB grupa? gribētu ielūkot.... maz kas, ja nu mani tur jau apspriež :D
arii gribu zināt :D
26.01.2021 10:24 |
 
Reitings 1523
Reģ: 21.11.2017
Laylla @ 26.01.2021 10:24
arii gribu zināt :D

Tā nav tā fashion grupa kur sākumā bija par Butterfly ?
26.01.2021 10:33 |
 
Reitings 139
Reģ: 24.09.2020
Miaa @ 26.01.2021 02:35

Man tev tikai viens ieteikums - izaudz! Tad varbūt gan domāšana attīstīsies, gan saprāts parādīsies, gan rakstīt iemācīsies. Tas arī viss no manas puses, ņemot vērā to, ka, kā redzams, ar cilvēku, kurš vēl ir bērna prātā, diskutēt par nopietnām tēmām nav iespējams.

Ok, negribēju iejaukties... pajautāju savam brālim, viņš ir gejs, dzīvo kopā ar vīrieti u.t.t., UGGs nav vīrišķīga apavu izvēle un slikta apavu izvēle vispār. :)
2. Miaa, izaugsi tad, kad piedzemdēsi bērnu, kamēr viens otram nagus lakojat u.t.t., sorry, bet bērni vien esat :) .
p.s. tas nav domāts, ka tikai piedzemdējot bērnu sievieti var uzskatīt par sievieti, bet domāju, ka visas saprot, ka miaa ir vecumā līdz 25 gadiem :)
26.01.2021 10:40 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Haizivs @ 26.01.2021 10:40

Ok, negribēju iejaukties... pajautāju savam brālim, viņš ir gejs, dzīvo kopā ar vīrieti u.t.t., UGGs nav vīrišķīga apavu izvēle un slikta apavu izvēle vispār. :)
2. Miaa, izaugsi tad, kad piedzemdēsi bērnu, kamēr viens otram nagus lakojat u.t.t., sorry, bet bērni vien esat :) .
p.s. tas nav domāts, ka tikai piedzemdējot bērnu sievieti var uzskatīt par sievieti, bet domāju, ka visas saprot, ka miaa ir vecumā līdz 25 gadiem :)

Haizivs, nav runa par konkrētu vecuma skaitli, bet tuvredzību, atvērtu domāšanu un izaugšanu tajā. Katrs ir tiesīgs uzvilkt jebko, ko vēlas. Jā, gaumes ir dažādas un varam izvēlēties pats, ko vilksim. Arī uggus. Tie arī nav manā gaumē, bet man nekrata, ko velk citi, galvenais, lai tas cilvēks pats jūtas labi! Un Tev ahujenna patiktu, ja uzvilktu mīļāko kreklu un forumā atcirstu, ka viņa gan kā no laukiem izlīdusi, bezgaumības kalngals. Tas vispār neko nemainītu,jo tā ir vienīga tikai Tava personiskā gaumes izjūtas!
26.01.2021 11:05 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Man vīrieši ne pārāk vizuāli patīk ka naura stils, BET es piekrītu Miaaa , ka par vīrišķību nevar runat tikai pēc apģērba, tas ir tikai VIENS no punktiem. Vīrišķība TOMĒR slēpjas attieksmē.
26.01.2021 11:15 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Gosh vēl joprojām par uggiem te runā 🤣 nu nav ties stilīgi apavi... ne sievietei ne vīrietim. Uz mežu ziemā aizbraukt ok, bet no stilīguma tur tālu 😀
26.01.2021 11:41 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Haha jau kuro dienu par tiem ugg, davai, atpakaļ pie Elīnas, iedomājaties kāda viņai ir vilšanās, ka neviens par viņu te neraksta.
26.01.2021 11:44 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
C00L Dzipsy @ 25.01.2021 23:36
Tagad visas izteiks minējumus un gudri nodirsīs Elīnu par jauno raidījumu kur viņa piedalīsies.
Tad visas aktīvi skatīsies raidījumu un prasīs viena otrai: “Eu, kura redzēja raidījumu ar Elīnu? Kur var noskatīties online?”
Un tad visas nāks forumā un rakstīs: “Redzējāt kā Elīnai pupi izsprāga no dekoltē? Redzējāt kāda viņai mazs dzīvoklis? Atkal viņa savus griķus ēd?”
?????
oj nu tu vispār varēji paklusēt... vislielākā elīnas nodirsēja pēkšņi apmetusi kažoku uz otru pusi..
26.01.2021 11:44 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
C00L Dzipsy @ 25.01.2021 23:36
Tagad visas izteiks minējumus un gudri nodirsīs Elīnu par jauno raidījumu kur viņa piedalīsies.
Tad visas aktīvi skatīsies raidījumu un prasīs viena otrai: “Eu, kura redzēja raidījumu ar Elīnu? Kur var noskatīties online?”
Un tad visas nāks forumā un rakstīs: “Redzējāt kā Elīnai pupi izsprāga no dekoltē? Redzējāt kāda viņai mazs dzīvoklis? Atkal viņa savus griķus ēd?”

Ir tāda opcija, kā to visu nelasīt :)
26.01.2021 11:51 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Naura stils atsit man Arturu Duboku 😆
26.01.2021 12:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)