Covid situācija un spriedze attiecībās

 
Reitings 18
Reģ: 31.10.2018
Sveika tauta!
Jau kādu laiku gremdējos pārdomās par to, ko dzirdu aizvien vairāk - kā pa labi un pa kreisi jūk attiecības.
Nereti cilvēki ir diezgan atklāti un saka, ka tas dēļ pašreizējās finansu situācijas - stress pieaug, kopā ar slikto domu apjomu un rezultātā ikdienas dzīve kļūst pagalam "skāba" un nebaudāma.
Citiem, kam zināms, ka darbs no mājām, atkal citas problēmas - krietni vairāk laika tiek pavadīts kopā ar otru pusīti, gluži kā sasieti viena pie otra, lai gan iepriekš katrs pa dienu dzīvojušies pa savām darbavietām un redzējušies tik rītos, vakaros un nogalēs.
Rezultātā viens no otra jau jūtas "noguruši"...
Intereses pēc vēlejos jautāt tiem foruma dalībniekiem un dalībniecēm, kas ir attiecībās - kā jums šobrīd klājas?
Vai situācija varbūt pat uzlabojusies, kopīgi pavadītajam laikam liekot uzkurināt uguntiņu, kas iepriekš varbūt bija nedaudz apslāpusi?
13.01.2021 18:52 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ja izšķīrās dēļ tā ka jābūt visu laiku kopā tad kāpēc vispār but attiecības?

Es domāju,ka šis vairāk uz tiem cilvēkiem,kas ikdienā nepavadīja tik daudz laika blakus, bet tagad bija spiesti pavadīt, arī es šajā laika dabūju pavadīt laiku ar savu otru cilvēku daudz,daudz vairāk kā agrāk un sāku pamanīt visādas lietas,kas mani kaitina, ko agrāk pat neredzēju, jo nebijām 24/7 blakus.
13.01.2021 22:11 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ja izšķīrās dēļ tā ka jābūt visu laiku kopā tad kāpēc vispār but attiecības? Ir taču grūtākās lietas dzīvē kā būt vienā dzīvoklī.
Nezinu kas tie par pāriem kuri šķiras, bet man nav viens pazīstamas. Jā ir naudas grūtības, bet tam visam var tikt pāri.
Es eju uz darbu, draugs strādā no mājām. Brīvdienās nekur neejam sēžam dzīvokli. Nav nekādu problēmu katrs dara ko citu, ja traucē uzliek austiņas un klausās mūziku.
13.01.2021 21:49 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Mums nekas nav mainijies. Viņš joproj dodas uz darbu. Es tupu mājās kopš novembra sākuma. Tagad nomainiju darbu, arī varēšu beidzot vairs mājās nesēdēt.
13.01.2021 20:41 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Nezinu, bet laikam tas ir pāriem, kuriem abiem viss darāms no mājām un ir piesieti viens otram. Bet ja kaut kur izraujas ārā, ja uz darbu var aizbraukt, tad gan jau nav liela atšķirība, arī tiem, kas nedzīvo kopā. Manas attiecības nekā pandēmija slikti neietekmēja, jo dzīvojam atsevišķi.
13.01.2021 20:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3680
Reģ: 31.10.2010
Nekas pa lielam nav mainījies, jo ne viens, ne otrs nestrādājam no mājām. Mums ir darbi, ko nevar darīt no mājām un šajā gadījumā uzskatu, ka tas ir ļoti labi. Ja 24/7 būtu kopā, noteikti ar laiku nogurtu viens no otra un sāktos nesaskaņas.
13.01.2021 19:51 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Manuprāt, vēl vairāk pa labi un pa kreisi cilvēki šobrīd saiet kopā, cilvēki,kas vairākus gadus bija vientuļnieki, pēkšņi ir attiecībās.
Un arī, ja kāds izšķirās šajā posmā un nespēj kopā sadzīvot, tas ir tikai labi! ko jaunais pāris darītu, kad būtu vēl sliktāki apstākļi, bērns piedzimtu vai kāda cita grūtība? no otras puses, labāk kopā, nekā šķirti pandēmijas brīdī, es neapskaužu tos, kuri dzīvo vieni jau gadu, sociālās aktivitātes arī liegtas. brr. vientuļi.
13.01.2021 19:28 |
 
Reitings 53
Reģ: 05.08.2020
Strādāju no mājām jau aptuveni 10 mēnešus. Arī draugs strādā no mājām gandrīz tik pat ilgi. Varu tikai piekrist visiem tiem, kas saka, ka ir jūtama spriedzīte un ir grūti. Sākumā, pirmos mēnešus likās ļoti forši, ka varam tik daudz laika pavadīt kopā. Pēc laiciņa, protams, viss sāka kaitināt un likās ka sēžam viens otram uz kakla. Trakākais periods bija novembrī, kad abi bijām saslimuši ar covid un nevarējām iziet no mājas. Tās bija kādas trīs nedēļas, bet tā bija elle. Abi slimi, noguruši viens no otra, noilgojušies pēc draugiem un ģimenes. Strīdējāmies visu laiku un par pilnīgiem niekiem.
Pēc tam kad vairs nebijām "lipīgi" un varējām iziet no mājas visas problēmas pazuda. Bet tas noteikti bija trakākais un sliktakais posms visās mūsu 5 gadu garajās attiecībās.
Tāpēc nemaz nešaubos, ka cilvēki šķirās, tādi gadījumi ir arī manā paziņu lokā.
13.01.2021 19:22 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Ir lieli plusi un daži mīnusi.
Vīrs strādā no mājām līdz ar to esam 24/7 kopā. Viņam visu dienu sapulces vai runā pa telefonu un to visu dzirdot, protams apnīk, jo gribas klusumu vai uzslēgt mūziku skaļāk (neskatoties uz to, ka viņš ir citā telpā), bet tagad esmu lietas kursā par visu kas notiek darbā 😀
bija periods, kad samazinājās ienākumi, tad stresa līmenis bija augstāks, bet nu paldies vīram par nosvērtību tajā laikā.
Tas, ko mēs daram - ik pa laikam pamainam vidi, aizbraucam citur, kādā kempingā un tā. Tas palīdz izrauties no tām 4 sienām.
Plusi, protams, nav saskaitāmi - ietaupītais laiks, nauda, redz bērnus augot, nav jāņem aukle, pa dienu palīdz man ar bēbi, vasarā varēja sēdēt dārzā un strādāt, kad varēja, tad tiku gan uz masažam, arstiem, nagiem, ragiem. Ja nestrādātu no mājām, būtu grūti to samenedžēt.
13.01.2021 19:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits