Cik bieži sazinaties ar savam otrām pusēm?

 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Cik bieži jūs sazinaties ar savam otrajam pusītēm kad neesat viens otram blakām? Cik ilgi esat kopā, cik bieži laiku pavadāt ?
Ja dzīvojat kopā , tad ja gadās but nošķirti kā un cik bieži sazinaties?
Tas tā tīri interese pēc , gribas paskatīties cik dažādas ir attiecības.
15.09.2020 13:42 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Dannii @ 18.09.2020 02:16

Ar tautību sakars tāds, ka latvieši pa lielam joprojām ir ļoti konservatīvi, aizspriedumaini, stereotipos dzīvojoši un šauri domājoši. Un tagad redzu, ka šī ir viena no tām tēmām, kuru Latvijas forumos labāk neapspriest, jo nekādu normālo reakciju pretī nesagaidīt.
Vispār diskusija bija par to, ka autore interesējās par to, cik dažādi ir attiecību modeļi. Es uzrakstīju savu variantu un pretī saņēmu replikas par to, ka izklausās pēc "friends with benefits" attiecībām un, kā izrādās, manas attiecības nemaz neesot nopietnas. Vai es kādam kaut ko aizrādīju? Pārmetu? Varbūt man liekas, ka iešana visur kopā un dzīvošana kopā kā salipušiem ir nenopietna. Varbūt man liekas, ka tāda čatošana visas dienas garumā ir bērnišķīga. Bet vai es ko saku? Vai komentēju citu attiecības un spriežu par to, cik nopietnas vai nenopietnas tās ir? Nē. Es paturu savas domas pie sevis, jo tā nav mana darīšana un tās nav manas attiecības. Bet atliek uzrakstīt kaut ko, kas atšķirsies no vairākuma, kā uzreiz pretī jāsaņem replikas par to, kādas ir manas attiecības un vai tās vispār par tādām var saukt, jo nopietnas tās, redz, neesot. Tiešām? Līdz ar to arī sekoja mana atbilde par to, ka varbūt der paplašināt redzesloku un palasīt par tādu attiecību modeli, pirms spriest par to, cik nopietnas vai nenopietnas ir svešu cilvēku attiecības.

Aaaak dievs.🤦‍♂️
Pati stereotipiski noliek SAVU nāciju un tad kladzina par kaimiņu vienmēr zaļo mauriņu. Tu esi tipiska latviete🤣🤣
18.09.2020 10:38 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Interesanti kā iepriekšējās paaudzes cilvēkiem izdevās nodibināt noturīgas attiecības, ģimenes bez mobilā.😂
Uz kurieni mēs ejam?😂
18.09.2020 10:35 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Pievienošos tām, kas nečato vairākas x dienā ar savu otro pusīti, kad esam darbā. Kur nu vēl darba laikā meklēt kaut kādus jokus, video un sūtīt vairākas x dienā, nevienam no mums tam vienkārši nav laika, jāstrādā. Sazināmies, ja kaut kas nepieciešams, varam visu dienu nesazināties. Dzīvojam kopā 5 gadus, un tādas nepārtrauktas čatošanas nebija no paša sākuma. Tagad pusgadu abi strādājam no mājām, arī varam vairākas stundas nerunāt viens ar otru, jo nepārtraukti jāsēž sapulcēs. Komandējumos pa vakariem sazvanamies, bet ne katru vakaru, ja es piemēram visu dienu esmu izstādē un tad vakariņās līdz pusnaktij, un viņš grib laicīgi iet gulēt. Izklaidēties arī mēdzam iet atsevišķi, katram savi hobiji un intereses. Es ar savām draudzenēm gribu dažreiz pakomunicēt atsevišķi, tāpat viņš ar saviem draugiem.
18.09.2020 08:45 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Dannii @ 18.09.2020 02:18
Atvainojos diskusijas autorei par pēdējiem komentāriem, kuri neattiecas uz sākotnējo tēmu. Tālākā diskusijā vairs neiesaistos.

Bet,mīļā sirds,ko Tu trako? Šeit ir forums un es brīvi varu izteikt savu viedokli par jebkuru komentāru. 😂
Protams,ja nav nākotnē plānoti bērni,kopīgs īpašums u.tt,tad tas nešķiet dīvaini, taču pretējā gadījuma gan.
18.09.2020 06:50 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Atvainojos diskusijas autorei par pēdējiem komentāriem, kuri neattiecas uz sākotnējo tēmu. Tālākā diskusijā vairs neiesaistos.
18.09.2020 02:18 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Freids @ 17.09.2020 23:39

Kāds vsp sakars tautībai un kautkādiem ārzemju trendiem??‍♂️
Vienkārši ir līdzatkarīgi cilvēki ar daudz brīva laika un tādi kuriem tas ir lieki.
Ja jau citādu reakciju Latvijā negaidi, tad labāk ej un arī virtuāli reaģē citur?

Ar tautību sakars tāds, ka latvieši pa lielam joprojām ir ļoti konservatīvi, aizspriedumaini, stereotipos dzīvojoši un šauri domājoši. Un tagad redzu, ka šī ir viena no tām tēmām, kuru Latvijas forumos labāk neapspriest, jo nekādu normālo reakciju pretī nesagaidīt.
Vispār diskusija bija par to, ka autore interesējās par to, cik dažādi ir attiecību modeļi. Es uzrakstīju savu variantu un pretī saņēmu replikas par to, ka izklausās pēc "friends with benefits" attiecībām un, kā izrādās, manas attiecības nemaz neesot nopietnas. Vai es kādam kaut ko aizrādīju? Pārmetu? Varbūt man liekas, ka iešana visur kopā un dzīvošana kopā kā salipušiem ir nenopietna. Varbūt man liekas, ka tāda čatošana visas dienas garumā ir bērnišķīga. Bet vai es ko saku? Vai komentēju citu attiecības un spriežu par to, cik nopietnas vai nenopietnas tās ir? Nē. Es paturu savas domas pie sevis, jo tā nav mana darīšana un tās nav manas attiecības. Bet atliek uzrakstīt kaut ko, kas atšķirsies no vairākuma, kā uzreiz pretī jāsaņem replikas par to, kādas ir manas attiecības un vai tās vispār par tādām var saukt, jo nopietnas tās, redz, neesot. Tiešām? Līdz ar to arī sekoja mana atbilde par to, ka varbūt der paplašināt redzesloku un palasīt par tādu attiecību modeli, pirms spriest par to, cik nopietnas vai nenopietnas ir svešu cilvēku attiecības.
18.09.2020 02:16 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Dannii @ 17.09.2020 23:03

Nu, kas nu kuram skaitās nopietnas attiecības. Kādam tā ir čatošana visas dienas garumā par neko, vēl kādam - attiecības, dzīvojot atsevišķi. Ieteiktu palasīt par tādu terminu kā "living together apart". Populāra lieta ārvalstīs. Bet, protams, ja divi pieauguši cilvēki saprot, ka viņiem tāds attiecību modelis der, viņu attiecības skaitās nenopietnas. Es latviešu forumā nemaz citādu reakciju negaidīju. :D

Kāds vsp sakars tautībai un kautkādiem ārzemju trendiem?🤦‍♂️
Vienkārši ir līdzatkarīgi cilvēki ar daudz brīva laika un tādi kuriem tas ir lieki.
Ja jau citādu reakciju Latvijā negaidi, tad labāk ej un arī virtuāli reaģē citur😂
17.09.2020 23:39 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Tutuuuu @ 16.09.2020 07:07
Man Dannii variants izklausās pēc friends with benefits. ?
woman_wonderland @ 16.09.2020 14:04
+ + +
Kā gan citādāk dēvēt šo attiecību modeli. Nejau par nopietnu.

Nu, kas nu kuram skaitās nopietnas attiecības. Kādam tā ir čatošana visas dienas garumā par neko, vēl kādam - attiecības, dzīvojot atsevišķi. Ieteiktu palasīt par tādu terminu kā "living together apart". Populāra lieta ārvalstīs. Bet, protams, ja divi pieauguši cilvēki saprot, ka viņiem tāds attiecību modelis der, viņu attiecības skaitās nenopietnas. Es latviešu forumā nemaz citādu reakciju negaidīju. :D
17.09.2020 23:03 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Apbrīnojumu tās “otras pusītes” pacietību un apņēmību, katru dienu čatojot, pa lielam par neko.😂
17.09.2020 21:53 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Mājās protams veltam laiku tikai viens otram ❤️😊
17.09.2020 18:59 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Darba laikā nesazinos. Uzrakstu, kad izeju no darba.
Esam dienā šķirti tikai uz 8h,un tas laiks abiem darbā paskrien nemanot. 😀 Kopā jau 2gadus ❤️Dzīvojam kopā. Patīkami no viņa puses darba dienas laikā šad tad saņemt ko mīļu. Vai pati šad tad darbā kad ir pusdienlaiks, aizsūtu kādu mīļu vārdiņu, lai otram liktu pasmaidīt. 😌🥰
17.09.2020 18:57 |
 
Reitings 1375
Reģ: 26.06.2019
Kopā esam 15 gadus, precējušies, darba laikā sazināmies tad, kad vīrs ir pusdienās, jo viņam darba specifika tāda, ka nevar izmantot telefonu. Ja viņš ir mājās ar bērniem, un es darbā, tad sazināmies pēc vajadzības - ja ir kas svarīgs/interesants/smieklīgs noticis.
Ja brīvdienās esam atsevišķi, sazināmies pēc vajadzības - varam 1-2x dienā sazvanīties, ilgāku laiku parunāt un tad nosūtīt pa kādai ziņai whatsappā.
17.09.2020 15:56 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Esam kopa 9 gadus, tsk. precējušies. darba dienās / darba laikā nesazinamies gandrīz nemaz, ja vienīgi saistībā ar bērnu, vai kādu citu akūtu jautājumu. Ja brīvdienas pavadam atsevišķi, vai arī kādu citu dienu kāds ir devies kopā ar saviem draugiem uz kādu aktivitāti, viens otru netraucējam. Brīvdienas , 99%, pavadam kopā.
17.09.2020 15:06 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Esam kopa 14 gadus, precejusies 10, sazinamies pec vajadzibas. Esam pa vidu dzivojusi dazadas valstis, ir bijis visadi, jo man besii telefonaa karinaaties, ipasi, daudz darba uzzvana, jo redzies garlaicigi. Vareju neatbildet 2 dienas.
16.09.2020 14:58 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Esam kopā vairāk kā 3 gadus, tieši 3 gadus dzīvojam kopā.
Pārsvarā kad neesam kopā tik un tā visu laiku čatojam, nu ne gluži pilnīgi visu laiku, bet ik pa 2h piemēram uz kādu laiciņu, apjautājas kā iet, ko daru, es tāpat. +vienmēr ir kaut kas jauns ko pateikt, kas noticis vai kaut kādi jauni plāni.
šķirti esam bijuši (gulētas atsevišķas naktis) vien attiecību pašā sākumā un pa 3 gadu kopdzīvi max 5? reizes. Bet pilnīgi vienmēr kontakts bijis, nav īsti bijis tā, ka nezinām kur otrs ir, ko dara vai kaut kā tā.
Man vispār besī čatot visu laiku ar kādu, bet nezinu, ar viņu ir savādāk. Ir reizes, kad pasaku, ka es baigi šodien negribu čatot, vai esmu pārāk aizņemta - viņš respektē un to es cienu, bet pārsvarā visu laiku runājam un viņš ir vienīgais ar kuru es varu tā, un kad tā nenotiek sāk jau likties, ka kaut kas neierasti.. :D
16.09.2020 14:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Strādājam kopā, šķirti esam bijuši vien dažas dienas :D un arī darbā šad tad sazinamies whatsapp, ja ir kāds svarīgāks jautājums par plāniem, vai mājas darbu jautājumiem
16.09.2020 14:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Tutuuuu @ 16.09.2020 07:07
Man Dannii variants izklausās pēc friends with benefits. ?
+ + +
Kā gan citādāk dēvēt šo attiecību modeli. Nejau par nopietnu.
16.09.2020 14:04 |
 
Reitings 618
Reģ: 09.08.2020
Precējušies 14 gadus. Abiem tāda darba specifika, ka reizēm sanāk neredzēties nedēļu un vairāk. Kad neesam kopā, vakaros vienmēr noteikti sazvanamies, pārrunājam dienas notikumus. Reizēm šīs sarunas ievelkas uz stundu (lielākais runātājs parasti ir Viņš). Pa dienu parasti viens otru īpaši netraucējam, ja nu ir kādi neatliekami, kopīgi izrunājami lēmumi vai jautājumi, tad sazvanamies vai sarakstamies. No rītiem watsapā apmainamies ar smieklīgām bildītēm un labas dienas vēlējumiem.
Šāds modelis apmierina. Laikam vairs nemācētu dzīvot, ja dzīvotu kopā diendienā.
16.09.2020 10:07 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Man Dannii variants izklausās pēc friends with benefits. 😄
16.09.2020 07:07 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Kopā 3 gadus, dzīvojam atsevišķi, bet vienā pilsētā un tā arī plānojam dzīvot tālāk. Ikdienā sazināmies tikai svarīgos jautājumos. Nespēju iedomāties, ka dienas laikā varētu tērēt savu vai viņa laiku, lai visu laiku čatotu par nevajadzīgām lietām vai sīkumiem. Bet nu esmu tāds cilvēks, ka man ļoti svarīga brīvība arī attiecībās, sava privātā telpa un vientulība. Viņam tāpat. Kad viņš atpūšas ar draugiem, lieku viņam mieru un pretī sagaidu to pašu. Citādu attiecību modeli pat iedomāties nespēju un arī negribētu.
15.09.2020 23:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!