Bezmiegs mani iznīcina

 
Reitings 13
Reģ: 11.07.2019
Mokos jau 4 gadus ar izteiktu bezmiegu. Jau gadu nestrādāju, veselības problēmu dēļ. Neviens to nesaprot, jo uzskata, ka bezmiegs ir visiem un tas ir pārejošs. Bet nekā! Man katru gadu paliek aizvien sliktāk un palieku ar katru dienu fiziski nespējīgāka, ir dienas, kad esmu uz gultas un nevaru paiet no bezmiega izraisītām sirdsklauvēm.
Esmu bijusi uz vairākām tomogrāfijām galvai. Uzrāda info par mikroskopisku smadzenīšu infarktu. Bet no kādiem 7 ārstiem tikai viena neiroloģe par to nošausminājās un izrakstīja AD. Pārējie visi sūta pie psihiatra...kuri arī izraksta AD :(
Pārējie visi izmeklējumi ir normā. Ir arī zarnu trakta darbības traucējumi, to vienīgi neesmu pārbaudījusi.
AD neesmu mēģinājusi, katru otro vai trešo dienu dzeru trankvilizatoru, lai varētu izgulēties. Miegazāles tikai halucinācijas rada, nepalīdz saglabāt miegu (tāpat turpinu mosties pēc 4 stundām). Dabīgās nelīdz vispār...
Varbūt jums ir kādi ieteikumi, kā sameklēt bezmiega īsto cēloni un sākt ārstēt? Pie kāda ārsta vēl skriet? Es tiešām vairs nespēju dzīvot, tuvojos jau invalīda stāvoklim.?
12.07.2019 12:10 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Diez vai ras mikroinfarkts izraisa bezmiegu, bet labāķ ir noskaidrot kāpēc tev viņš bija.
Par to kāpēc nedzer AD vēl nav skaidrs...
12.07.2019 13:03 |
 
Reitings 13
Reģ: 11.07.2019
Uz magnētisko rezonansi galvai neviens neirolgs nesūtīja?
Sūtīja un izgāju. Teksts tas pats, kas datortomogr.par to infarktu.
Tieši tādēļ neesmu pamēģinājusi, jo baidos ka būs vēl sliktāk. Vai arī tik pat slikti kā tagad, bet vēl visas blaknes. ?
12.07.2019 12:45 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Varbūt tomēr dzer AD? Sliktāk jau nepaliks.
Uz magnētisko rezonansi galvai neviens neirolgs nesūtīja?
12.07.2019 12:42 |
 
Reitings 13
Reģ: 11.07.2019
Kā arī vai tās nav psiholoģiska rakstura problēmas? Kādas domas pirms miega? Vai ar miegu nesaistas kaut kādas bailes? Ja tā tad palīdzība jāmeklē pie psihologa.
Gluži nē. Jūtu, ka tā ir vairāk medicīniska rakstura problēma. Protams, ir nomāktība, zinot jau iepriekšējā vakarā, kāds būs nākamais rīts, bet primāri es neesmu savas pašsajūtas noteicējs.
12.07.2019 12:40 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Varbūt pamēģini AD? No kā baidies? Dakteris noliek priekšā iespējamo risinājumu, bet labāk meklēt ko citu? Ja nepatīk AD tad var pārtraukt, bet nepamēģināt un sūdzēties ir mazliet stulbi.
Kā arī vai tās nav psiholoģiska rakstura problēmas? Kādas domas pirms miega? Vai ar miegu nesaistas kaut kādas bailes? Ja tā tad palīdzība jāmeklē pie psihologa.
12.07.2019 12:38 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Meditācija + pareiza elpošana + Tereško veselības tēja miegam:)
12.07.2019 12:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits